Baza i kadra

Doświadczeni specjaliści i najnowocześniejsze zaplecze dydaktyczne

Kadra

Akademia posiada własną kadrę naukowo-dydaktyczną (ok. 400 osób), która stale podnosi swoje kwalifikacje, zdobywając kolejne stopnie i tytuły naukowe, co gwarantuje wysoki poziom przekazywanej wiedzy. Wykładowcy intensywnie uczestniczą w świecie nauki krajowej i międzynarodowej, co przekłada się zarówno na akademicki charakter Uczelni, jak i dobre przygotowanie studentów do przyszłej pracy zawodowej. Na wielu kierunkach studiów zajęcia prowadzą również profesorowie wizytujący z innych naukowych instytucji zagranicznych, np. z USA, Japonii, Niemiec, Słowacji, Czech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Ukrainy, Białorusi oraz Litwy.

Zapoznaj się z naszą Radą Ekspertów w Akademii Pomorskiej

Baza

Osiedle akademickie

Na terenie Osiedla Akademickiego znajdują się:

• trzy akademiki - Dom Studenta nr 1, 3 i 4
  • Klub Studencki Kwadrans czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 16:00 - 2:00
  • bufet i stołówka czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 11:30-16:00 (w trakcie roku akademickiego)

Zapraszamy na wirtualny spacer po osiedlu akademickim!