Курс з польської мови для абітурієнтів з України

Kurs zdalny z j.polskiego jako obcego dla obywateli Ukrainy, przygotowujący do podjęcia studiów w Akademii Pomorskiej w Słupsku.
Онлайн-курс польської мови як іноземної для громадян України, які планують навчатись  в Поморській академії в Слупську.

Link do rejestracji: https://www.testportal.pl/test.html?t=wxvbpRcHqpDW

I Grupa: 27.06-08.07.2022 A1/A1+
II Grupa: 04.07-15.07.2022 A2/A2+

SZCZEGÓŁOWA TEMATYKA ZAJĘĆ:

Kurs zdalny języka polskiego:

Gramatyka: podstawowe zagadnienia gramatyczne przewidziane dla poziomu językowego A1/A2.

Kompetencja kulturowa: podstawowa wiedza o Polsce z elementami kultury i historii Polski.

Akademia Pomorska: praktyczne informacje dla obcokrajowców mieszkających w Polsce, prezentacja Akademii Pomorskiej, strony internetowej Uczelni, kampusu, możliwości dodatkowego rozwoju.

Słupsk i region słupski: podstawowe informacje o Słupsku i regionie słupskim, atrakcje turystyczne.

ZAPRASZAMY !

Посилання на реєстрацію: https://www.testportal.pl/test.html?t=wxvbpRcHqpDW

I група: 27.06-08.07.2022 A1/A1+
ІІ група: 04.07-15.07.2022 A2/A2+

ДЕТАЛЬНИЙ ЗМІСТ ЗАНЯТЬ:

Вивчення польської мови:

Спілкування: повсякденні ситуації спілкування та мовне навчання для підтримки студентів, які починають навчання в Поморській академії.
Граматика: базова граматика для рівня мови A1/A2.
Культурна компетентність: базові знання Польщі з елементами польської культури та історії.
Поморська академія: практична інформація для іноземців, які проживають в Польщі, презентація Поморського університету, сайт університету, кампус, можливості для додаткового розвитку.
Слупськ і Слупська область: основна інформація про Слупськ і Слупський край, туристичні пам'ятки.

Запрошуємо!